Apartmány Marijela
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 35-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 65 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"A 1." - Byt se nachází v prvním patře má dvě ložnice, obývací pokoj a kuchyň, koupelna, balkon a terasu s výhledem na moře
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 65.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 125.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 65.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Osoba naviac | 10.00 EUR /deň 2+ osoba |
| Najkratší pobyt | 1 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 75 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"A 2." - Byt se nachází v přízemí, se skládá ze 2 ložnic, obývacího pokoje a kuchyně, 2 koupelny.Byt má velkou terasu s odstínem a výhled do zahrady.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 115.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Osoba naviac | 10.00 EUR /deň 4+ osoba |
| Najkratší pobyt | 1 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 200 m |
| more: | 160 m |
| centrum: | 100 m |
| obchod: | 100 m |
| reštaurácia: | 200 m |
| šport: | 500 m |
| lekár: | 300 m |
| lekáreň: | 500 m |
| čerpacia stanica: | 2000 m |
| bankomat: | 100 m |
| pošta: | 250 m |
| autobusová zastávka: | 150 m |
Informácie
Marijela Apartmány se nacházejí v nově opraveném domě v blízkosti města Orebič, nedaleko od pláže a promenády.
K domu náleží zahrada s krásnou středomořskou vegetací, velké zastřešené parkoviště a terasa s krbem.
Každý apartmán má dvě ložnice s koupelnou, prostorný obývací pokoj, jídelnu a kuchyň a velkou terasu se stínem.
Přátelští hostitelé. Apartmány jsou plně vybaveny a upraveny tak, aby se naši hosté cítili dobře a jako doma.
Hostit je bude profesionální kuchař z povolání, na žádost a po dohodě s našimi hosty je možná příprava prvotřídní mořské a chorvatské tradiční kuchyně a ochutnávka kvalitního vína, likérů a olivového oleje.
Nabízíme našim hostům výlety lodí na okolní ostrovy v souostroví Korčula, výlety na Mount St Elias 961m s odborným průvodcem, prohlídku muzea a vinice a vinařství Pelješac.
Ceny ubytování jsou smluvní, v závislosti na počtu osob a počtu dnů.
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Ivica Buklijas | |
| Adresa: | Put Ruskovića 3a |
| Mesto: | Orebić – Pelješac |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +385 20 713 280 |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 99 194 5590 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | CZ HRV |
| Naše stránky: |














































Komentáre k objektu "Apartments Marijela"