Apartmány Popović - Ždrijac
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 631-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Danica" - Byt je v přízemí se zahradou, venkovní sprcha, gril, vybavené klimatizací, satelitní / TV, internet. V blízkosti pláže a srdce starého města Nin.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 120.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 140.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 180.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 140.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 5.00 EUR /deň/zviera |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 40 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Nikola" - Byt je v přízemí se zahradou, venkovní sprcha, gril, vybavené klimatizací, satelitní / TV, internet. V blízkosti pláže a srdce starého města Nin.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 100.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 130.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 130.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 60.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 35 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Tanja" - Apartmán v prvním patře s vlastní terasou, venkovní sprcha, gril, vybavené klimatizací, satelitní / TV, internet. V blízkosti pláže a město Nin.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 90.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 100.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 60.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 35 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Željka" - Apartmán v prvním patře s vlastní terasou, venkovní sprcha, gril, vybavené klimatizací, satelitní / TV, internet. V blízkosti pláže a město Nin.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 90.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 100.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 60.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 150 m |
| more: | 150 m |
| centrum: | 700 m |
| obchod: | 500 m |
| reštaurácia: | 700 m |
| šport: | 1400 m |
| lekár: | 1600 m |
| lekáreň: | 1600 m |
| čerpacia stanica: | 1600 m |
| bankomat: | 1600 m |
| pošta: | 1000 m |
| autobusová zastávka: | 500 m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Tatjana Popović | |
| Adresa: | Goranska 5, Ždrijac |
| Mesto: | Ždrijac - Nin |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 91 494 3800 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: | www stránky |



















































































Komentáre k objektu "Apartmani Popović"