Apartmány Tilda - Brist
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 647-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 40 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"Tilda6 2+2" - Komfortní byt ve třetím patře s balkonem s výhledem na moře.
| Cena za noc | |
|---|---|
| Ceny oznámime na dotaz | |
| Kontaktujte nás |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 10.00 EUR /deň/zviera |
| Pobyt.taxe dosplěný | 1.50 EUR /deň/osoba |
| Osoba naviac | 15.00 EUR /deň 4+ osoba |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 75 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Tilda7 4+2" - Komfortní apartmán se dvěma ložnicemi a krásný výhled na moře s, fantastické.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 110.00 EUR |
| 01.07.2026 - 02.09.2026 | 140.00 EUR |
| 03.09.2026 - 16.09.2026 | 110.00 EUR |
| 17.09.2026 - 01.11.2026 | 100.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 10.00 EUR /deň/zviera |
| Pobyt.taxe dosplěný | 1.50 EUR /deň/osoba |
| Osoba naviac | 15.00 EUR /deň 4+ osoba |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 70 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Tilda8 2+2" - Komfortní byt se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a dvěma terasami. Ideální pro dva páry.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 02.09.2026 | 130.00 EUR |
| 03.09.2026 - 16.09.2026 | 100.00 EUR |
| 17.09.2026 - 01.11.2026 | 80.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 10.00 EUR /deň/zviera |
| Pobyt.taxe dosplěný | 1.50 EUR /deň/osoba |
| Osoba naviac | 15.00 EUR /deň 4+ osoba |
| Záverečné čistenie | 25.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 75 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Tilda4 4+2" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| Ceny oznámime na dotaz | |
| Kontaktujte nás |
| Príplatky | |
|---|---|
| Klimatizácia | 5.00 EUR /deň |
| Pobyt.taxe dosplěný | 1.00 EUR /deň/osoba |
| Záverečné čistenie | 30.00 EUR |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 50 m |
| more: | 50 m |
| centrum: | 300 m |
| obchod: | 300 m |
| reštaurácia: | 50 m |
| šport: | 2000 m |
| lekár: | 2000 m |
| lekáreň: | 2000 m |
| čerpacia stanica: | 2500 m |
| bankomat: | 1000 m |
| pošta: | 1000 m |
| autobusová zastávka: | 300 m |
Informácie
Nabízíme i pronájem loďky s motorem nebo bez. Nabízíme potápění s profesionálním instruktorem. Nabízíme výlety do Dubrovníku, Mostaru, medjugorje, Split a všude kam chcete a nabízíme transfer z letiště. Nabízíme celodenní výlet lodí na Korčulu.
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Teo Franić | |
| Adresa: | Brist, Blatnice 38 |
| Mesto: | Brist - Gradac – Podaca |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 98 748729 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | CZ ENG GER ITA HRV |
| Naše stránky: | www stránky |























































































Komentáre k objektu "Apartmani Tilda"