Apartmány ARIA - Pisak
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 674-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 40 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"apartman A" - Apartment with stunning sea view. Area 40m2, very comfortable. There are two bedrooms, kitchen and bathroom. In front is a spacious terrace overlooking the sea ... Relax and enjoy!
| Cena za noc | |
|---|---|
| Ceny oznámime na dotaz | |
| Kontaktujte nás |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Apartman D" - Apartment with 2 beautiful terraces, panoramic sea view. 2 bedrooms, kitchen, living room, bathroom. It has air condition, wifi available. For car we have a garage.
| Cena za noc | |
|---|---|
| Ceny oznámime na dotaz | |
| Kontaktujte nás |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 40 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Apartman B" - Comfortable two-bedroom apartment for up to 5 person with a beautiful view of the sea. In front of the apartment is terrace. The apartment is air conditioned, wifi is available. Parking in garage.
| Cena za noc | |
|---|---|
| Ceny oznámime na dotaz | |
| Kontaktujte nás |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Apartman C" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| Ceny oznámime na dotaz | |
| Kontaktujte nás |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 350 m |
| more: | 70 m |
| centrum: | 500 m |
| obchod: | 500 m |
| reštaurácia: | 500 m |
| šport: | 4000 m |
| lekár: | 4000 m |
| lekáreň: | 4000 m |
| čerpacia stanica: | 4000 m |
| bankomat: | 4000 m |
| pošta: | 4000 m |
| autobusová zastávka: | 1000 m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Mira Simic | |
| Adresa: | Put Vrulje 57, Pisak |
| Mesto: | Pisak - Brela |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 99 200 6086 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: | www stránky |




























































Komentáre k objektu "Apartments ARIA"