Apartmány Vito - Bratuš
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 879-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 30 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 3 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"prizemlje" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Osoba naviac | 15.00 EUR /deň 3+ osoba |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 70 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"1. kat" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 125.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 125.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 100.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Osoba naviac | 20.00 EUR /deň 5+ osoba |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 70 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"2. kat" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 125.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 125.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 100.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Osoba naviac | 20.00 EUR /deň 5+ osoba |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 100 m |
| more: | 50 m |
| centrum: | 100 m |
| obchod: | 100 m |
| reštaurácia: | 100 m |
| šport: | 5000 m |
| lekár: | 5000 m |
| lekáreň: | 5000 m |
| čerpacia stanica: | 4500 m |
| bankomat: | 600 m |
| pošta: | 600 m |
| autobusová zastávka: | 1000 m |
Informácie
Apartmány se nachází v nejmenším městě Makarské riviéry. Bratuš je typická rybářská osada na Makarské riviéře lemovaná pohořím Biokovo a ostrovem Brač. Od města Makarská je vzdálena zhruba 9 km. Všechny apartmány jsou v klidném prostředí a mají balkóny s překrásným výhledem na moře.
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Darko Janković | |
| Adresa: | Krvavica, Bratuš 74 |
| Mesto: | Bratuš - Baška Voda |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +385 21 461 099 |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 95 7274820 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: |






















































Komentáre k objektu "Apartmani Vito"