Apartmány Divić - Villa Mateo - Baška Voda
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 1075-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 20 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"App 201" - Okouzlující a romantické studio app 1/2 (201) pro dvě osoby se nachází ve druhém patře domu a má výhled na moře.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 15.04.2026 | 55.00 EUR |
| 16.04.2026 - 30.04.2026 | 60.00 EUR |
| 01.05.2026 - 15.05.2026 | 65.00 EUR |
| 16.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 10.06.2026 | 80.00 EUR |
| 11.06.2026 - 19.06.2026 | 85.00 EUR |
| 20.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 10.07.2026 | 95.00 EUR |
| 11.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 10.09.2026 | 80.00 EUR |
| 11.09.2026 - 23.09.2026 | 75.00 EUR |
| 24.09.2026 - 15.10.2026 | 65.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 7.00 EUR /deň/zviera |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"App 202" - App 2+2 (202) je krásný a prostorný byt se nachází ve druhém patře domu a má dva balkony, jeden balkon s výhledem na moře a druhý na sousední budovu. Je ideální pro rodinnou dovolenou.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 15.04.2026 | 70.00 EUR |
| 16.04.2026 - 30.04.2026 | 75.00 EUR |
| 01.05.2026 - 15.05.2026 | 80.00 EUR |
| 16.05.2026 - 31.05.2026 | 85.00 EUR |
| 01.06.2026 - 10.06.2026 | 90.00 EUR |
| 11.06.2026 - 18.06.2026 | 95.00 EUR |
| 19.06.2026 - 30.06.2026 | 105.00 EUR |
| 01.07.2026 - 10.07.2026 | 130.00 EUR |
| 11.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| 01.09.2026 - 10.09.2026 | 95.00 EUR |
| 11.09.2026 - 21.09.2026 | 85.00 EUR |
| 22.09.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 7.00 EUR /deň/zviera |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 42 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"App 301" - App 2+2 (301) se nachází ve třetím patře domu a je velmi atraktivní byt, protože má dva balkony s výhledem na moře, ostrovy, místo. Je ideální pro rodinnou dovolenou a páry, které milují pohodlí.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 15.04.2026 | 75.00 EUR |
| 16.04.2026 - 30.04.2026 | 80.00 EUR |
| 01.05.2026 - 15.05.2026 | 85.00 EUR |
| 16.05.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 10.06.2026 | 95.00 EUR |
| 11.06.2026 - 18.06.2026 | 99.00 EUR |
| 19.06.2026 - 30.06.2026 | 105.00 EUR |
| 01.07.2026 - 10.07.2026 | 130.00 EUR |
| 11.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| 01.09.2026 - 10.09.2026 | 95.00 EUR |
| 11.09.2026 - 21.09.2026 | 90.00 EUR |
| 22.09.2026 - 31.10.2026 | 85.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 7.00 EUR /deň/zviera |
| Najkratší pobyt | 4 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 63 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 3 |
"App 302" - App 2+3 (302) se nachází ve třetím patře domu a je jedním z našich největších apartmánů. Prostorný a krásný byt. Ideální pro rodinnou dovolenou.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 15.04.2026 | 80.00 EUR |
| 16.04.2026 - 30.04.2026 | 85.00 EUR |
| 01.05.2026 - 15.05.2026 | 90.00 EUR |
| 16.05.2026 - 31.05.2026 | 95.00 EUR |
| 01.06.2026 - 10.06.2026 | 100.00 EUR |
| 11.06.2026 - 18.06.2026 | 110.00 EUR |
| 19.06.2026 - 30.06.2026 | 119.00 EUR |
| 01.07.2026 - 10.07.2026 | 140.00 EUR |
| 11.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 10.09.2026 | 105.00 EUR |
| 11.09.2026 - 23.09.2026 | 100.00 EUR |
| 24.09.2026 - 31.10.2026 | 85.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 7.00 EUR /deň/zviera |
| Najkratší pobyt | 4 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 250 m |
| more: | 100 m |
| centrum: | 230 m |
| obchod: | 60 m |
| reštaurácia: | 40 m |
| šport: | 400 m |
| lekár: | 400 m |
| lekáreň: | 200 m |
| čerpacia stanica: | 8000 m |
| bankomat: | 250 m |
| pošta: | 600 m |
| autobusová zastávka: | 8000 m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Đorđe Divić | |
| Adresa: | Naputica 9 |
| Mesto: | Baška Voda - Baška Voda |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | + 385 21 620-558 |
| Fax: | |
| Mobil: | + 385 98 546-371 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | CZ ENG GER ITA RUS HRV |
| Naše stránky: | www stránky |













































































































































Komentáre k objektu "Apartmani Divić - Villa Mateo"